LAN 12.4.2017

Semifinal 1:
(BO3)

09:00 Team Silvers – Team Sweden (MAP1)
10:00 Team Silvers – Team Sweden (MAP2)
11:00 Team Silvers – Team Sweden (MAP3)

Semifinal 2:
(BO3)

13:00 2Salty Esports – Team Norway (MAP1)
14:00 2Salty Esports – Team Norway (MAP2)
15:00 2Salty Esports – Team Norway (MAP3)

GRANDFINAL:
(BO3)

17:00 TBD – TBD (MAP1)
18:00 TBD – TBD (MAP2)
19:00 TBD – TBD (MAP3)

Schema:

Vecka 1:

15.1.18

18:00 Me2 – Golden Ducks

19:00 MeeTöihin.cs – Prakticum

21:00 2Salty eSports – Me2

22.00 Golden Ducks – MeeTöihin.cs

16.1.18

18:00 Golden Ducks – 2Salty eSports

19:00 Me2 – Prakticum

21:00 Prakticum – 2Salty eSports

22.00 MeeTöihin.cs – Me2

17.1.18

18:00 2Salty eSports – MeeTöihin.cs

19:00 Golden Ducks – Prakticum

21:00 Pönttöstrike – TurkuAcademy

22:00 Ykkösenä Ulos – Moduulit

18.1.18

18:00 Omnia – Pönttöstrike

19:00 TurkuAcademy – Ykkösenä Ulos

21:00 TurkuAcademy – Omnia

22:00 Pönttöstrike – Moduulit

19.1.18

18:00 Moduulit – Omnia

19:00 Ykkösenä Ulos – Pönttöstrike

21:00 Ykkösenä Ulos – Omnia

22.00 TurkuAcademy – Moduulit

Vecka 2:

22.1.18

18:00 Präktiger – Bots Heila Buntin

19:00 NotHot – Spaddukerho

21:00 frAns Gamer – Präktiger

22:00 Bots Heila Buntin – NotHot

23.1.18

18:00 Bots Heila Buntin – frAns Gamer

19:00 Präktiger – Spaddukerho

21:00 Spaddukerho – frAns Gamer

22:00 NotHot – Präktiger

24.1.18

18:00 frAns Gamer – NotHot

19:00 Bots Heila Buntin – Spaddukerho

21:00 Mata Mid – Suger På CS

22:00 Not Amis – Kyrgyztan 5

25.1.18

18:00 Point-College – Mata Mid

19:00 Suger På CS – Not Amis

21:00 Suger På CS – Point-College

22.00 Mata Mid – Kyrgyztan 5

26.1.18

18:00 Kyrgyztan 5 – Point-College

19:00 Not Amis – Mata Mid

21:00 Point-College – Not Amis

22:00 Suger På CS – Kyrgyztan 5

Vecka 3:

29.01.18
GAME 1:
18:00 MeeTöihin.cs – Ykkösenä Ulos (BO3)

30.01.18
GAME 2:
18:00 Moduulit – Prakticum (BO3)

31.01.18
GAME 3:
19:00 Präktiger – NBW (BO3)

01.02.18
GAME 4:
18:00 Suger På CS – FrAns Gamer (BO3)

Vecka 4:

14.02.18
Semifinal 1:
09:00 MeeTöihin.cs – FrAns Gamer (BO3)

14.02.18
Semifinal 2:
11:30 Prakticum – Präktiger (BO3)

14.02.18
Grandfinal:
14:00 TBA – TBA (BO3)